Polish (Poland)English (United Kingdom)

Newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać informacje o nowościach Maszoperii.


Imię:

Email:

Untitled 1
REZERWACJE 2018

W związku  z wejściem w życie europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Polsporty spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni 81-573, ul. Nad Potokiem 21/1, NI Zapisz P 6112681238, Regon 021092098, KRS 0000339720, reprezentowana przez Prezesa Zarządu (kontakt e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).

Przetwarzanie danych osobowych odbywa się w siedzibie Administratora oraz na terenie Campingu Maszoperia w Jastarni, ul. Mickiewicza 139, odbywa się w celu realizacji usługi pobytu z noclegiem na campingu Maszoperia w Jastarni, podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne i jest warunkiem realizacji usługi pobytu z noclegiem na campingu Maszoperia w Jastarni.

Odbiorcami danych osobowych będą: AMI Firma Usługowa Anna Kuczkowska-Rozbicka  oraz zarządca campingu.

Dane osobowe będą przechowywane od momentu usługi pobytu z noclegiem na campingu Maszoperia w Jastarni do zakończenia pobytu na campingu Maszoperia w danym roku kalendarzowym .

Osoba, której dane dotyczą (w okresie przechowywania danych osobowych) ma prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, ma prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody może odbyć się w drodze poinformowania Administratora pocztą e-mail na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Wysłanie korespondencji z podaniem swoich danych osobowych równoznaczne jest  z wyrażeniem zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na powyższych warunkach.

DOC CENNIK MASZOPERIA SEZON 2018
DOC
ZASADY KORZYSTANIA Z RYCZAŁTOWEGO POBYTU 2018
DOC
ZASADY REZERWACJI MIEJSC RYCZAŁTOWYCH NA SEZON 2018.
DOC
WSTĘPNE ZGŁOSZENIE REZERWACJI RYCZAŁTOWEJ NA SEZON 2018
DOC REGULAMIN 2018
 
? Copyright 2009 - Maszoperia.pl | design: darmetko.org | Adaptacja do Joomla CMS DANNET